UVEX brýle 230 silver/black S3

Neohodnoceno
Značka: UVEX

Univerzální sluneční brýle Uvex Sportstyle 230 v moderním designu. Kvalitní zrcadlová skla se 100% UV ochranou spolu s měkkým nosníkem a konci stranic pro maximální komfort.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 55144
690 Kč
UVEX brýle 230 silver/black S3
Neohodnoceno
Značka: UVEX
30 LET NA TRHU
30 let na trhu
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
Rychlá doprava
Rychlá doprava
Vlastní servis
Vlastní servis

Univerzální sluneční brýle Uvex Sportstyle 230 v moderním designu. Kvalitní zrcadlová skla se 100% UV ochranou spolu s měkkým nosníkem a konci stranic pro maximální komfort. Měkké, nastavitelné nosní polštářky a straničky navíc zajišťují optimální pohodlí při nošení. Skla brýlí zajišťují 100% ochranu před UVA, UVB a UVC zářením až do 400 nm vlnové délky.  

Hlavní přednosti brýlí Uvex Sportstyle Sportstyle 230:

 • rekreační, sportovní brýle
 • kvalitní zrcadlová skla
 • zorník bez zrcadlení
 • pohodlné
 • měkký a nastavitelný nosník a straničky
 • cat. 3, litemirror silver; 100 % UVA, UVB, UVC ochrana až do 400 nm Uvex

  Značka Uvex byla založena v roce 1926 v Bavorském Fürthu Phillipem Wintrem a její původní oblast zájmu byla výroba brýlí pro ochranu při práci. Získané poznatky a technologie poté v roce 1959 použili na výrobu svých prvních lyžařských brýlí.

   

  Jako jedna z prvních firem představila technologie bez kterých si v současnosti už neumíme lyžování představit. Počínaje vývojem UVEX supravision super anti-fog vrstvy v 70. letech, která zabránila zamlžování brýlí, přes UVEX double lens technologii až k další inovaci z 90. let, známé jako UVEX lasergold technologie zorníku, která umožňuje lépe rozeznávat kontury. Historie, zkušenosti, inovace a důsledná ochrana lidského zdraví udělali ze značky jednu z nejrespektovanějších firem na trhu v odvětví lyžařských a sportovních brýlí a přileb

  Většina výroby probíhá v Německu a Evropě. Značka se vždy pyšnila svojí tradici a označením Made in Germany. Název firmy Uvex: je odvozen ze slov uv–ex = ultraviolet excluded (ultrafialové záření vyloučeno). 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: